HP 301 Kartuş Dolum Seti

HP 301 Kartuş Dolum Seti
HP 301 Kartuş Dolum Seti
Kategori : HP Kartuş Dolum Setleri
Marka : Inkser
Stok Kodu : DEHBPYZ6
Ürün Adı : HP 301 Kartuş Dolum Seti
Fiyat : 21,18 TL + KDV
Kdv Dahil : 24,99 TL
24,99 TL
Adet :
6,25 TL den başlayan taksitlerle!!

Kartuş Dolum Seti İçeriği:
 
- 50 ml Siyah %2B 50 ml Mavi %2B 50 ml Kırmızı  %2B 50 ml Sarı Mürekkep
- 1x50ml kartuş temizleme solüsyonu
- 1 Çift pudralı uygulama eldiveni
- 4 Adet Enjektör
- 1 adet dolum teknikleri interaktif uygulama CD' si
- 1 adet vakum/dolum aparatı 
- 12 Adet Kartuş Etiketi 
 
Ürünün Avantajları:
 
- Baskı maliyetlerini Laser yazıcılara göre ve orjinal kartuş kullanımına göre kıyaslanamayacak kadar düşürür.
- Inkser mürekkepleri kartuş ve yazıcınıza göre formülünde ayrı ayrı seviyelendirme yapıldığı için kaliteli püskürtme işlemi için akışkanlık değeri oldukça yüksektir.
- Fotoğraf basımında kalitenin yakalanabilmesi için ideal renk tonlarını kullanıcılara sunar.
- Uzun süre beklemelerde bile baskılardaki renkler solmaya karşı dirençlidir.
- Yazıcıyı riske atmaz, kartuşta akma problemi oluşturmaz.
- Su temasından fazla etkilenmez. (Kaliteli bir mürekkep baskı yapıldıktan kısa süre sonra bile nemli bir cisimle ya da su ile temasında kağıtta çok fazla dağılıma uğramaması gerekir. bu özellik sayesinde nemli bir ortamda renklerde dağılma olması ihtimali azalır)
- Inkser mürekkeplerinin özel kimyasal yapıya sahip olması nedeniyle, kullanıcıların en büyük korkusu olan yazıcı kafasında mürekkeplerin katılaşması veya tıkanıklık yapması riski ortadan kalkar.
 
Ürün Özellikleri:
 
Inkser marka Kartuş Setleri, kullanıcıların ev ve ofis ortamında en uygun maliyetler ile baskı özgürlüğünü yakalamasına imkan verir. Inkser Mürekkeplerin özel formülü sayesinde sitemizde sunulan yüksek kalite DYE ve pigment bazlı mürekkepler ile ekonomik baskı özgürlüğüne kavuşabilirsiniz.
Inkser mürekkepleri yazıcı modelleri ve kartuşlarına göre özel olarak üretilmiştir. Piyasada bazı sitelerde sunulan veya diğer markasız ve farklı kimyasal yapıdaymış gibi gösterilen tek tip mürekkeplerdei gibi sorunlarla karşılaşılmasının önüne geçer. 
 
Çeşitli yazıcı marka ve modelleri için yazıcının püskürtme ağzındaki mikron delikleri ve püskürtme sistemi farklıdır. Bu nedenle mürekkeplerin bu yazıcılar için özel olarak üretilmiş olması gerekmektedir. Bunun sağlanmaması durumunda fotoğraf baskısında ve diğer hassas çıktılarda istenilen kalite yakalanamaz. Inkser mürekkepleri istenilen kalitenin ve renk canlılığının yakalanabilmesi için özel olarak üretilmiştir.
 
Inkser mürekkeplerinin yapısındaki özel formül sayesinde UV ışınlarından çok fazla etkilenmemektedir. Mürekkeplerimiz ile yapılan baskıların güneşe maruz kalmasında ve uzun süre beklemelerde dahi renk solmalarına karşı gösterdiği mükemmel dayanıklılık uzman kimyagerler tarafından test edilerek onaylanmıştır.
 
Inkser doğa dostu kimyasal yapısı ile de kullanıcı dostudur. Piyasada yer alan kalitesiz Çin malı mürekkeplerin, doğaya ve özellikle insan sağlığına zararları bilinmektedir. Inkser mürekkepleri bu anlamda test edilmiş güvencesi ve kalitesiyle, sağlıklı yaşam konusunda insanlarımıza gereken güvenceyi sağlıyor. Baskılarınızı daha sağlıklı bir şekilde alabilmenizi sağlamak için kaliteden ödün vermiyoruz.
 
 
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.